پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

پانزدهمین جلسه رسمی شوراي اسلامي شهر نجف‌آباد

پانزدهمین جلسه رسمی شوراي اسلامي شهر نجف‌آباد سه شنبه (25/7/1396)
پس از حمد و ثنای قادر متعال و درود و سلام و صلوات بی پایان بر محمد و آل محمد (ص) پانزدهمین(15) جلسه رسمی شورای اسلامی شهر نجف آباد روز سه شنبه مورخ 25/7/96 ساعت 15:30 با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید آغاز گردید. سپس جناب آقای مهندس گودرزی ریاست محترم شورای اسلامی شهر ضمن عرض سلام وخیر مقدم خدمت اعضاء محترم شورای اسلامی شهر دستور کار جلسه را مطرح فرمودند:
مشروح مذاکرات ، تصمیمات و مصوبات جلسه 15:
*مقرر گردید نابسامانی های منطقه طالقانی امیرآباد "کوچه های خاکی – جداول کثیف – پل های آسیب دیده و خطرناک ورودی کوچه های طالقانی – چاله های موجود در کوچه های طالقانی – آبهای فراوان موجود در کانیوها و جداول منطقه طالقانی که بوی تعفن می دهد و چهره منطقه را نازیبا نموده است " جهت بررسی و اقدام جدی به شهرداری مرکزی ، شهرداری منطقه 5 و معاونت خدمات شهری منعکس گردد .
*نابسامانی ها و برخی بی نظمی های موجود در جمع آوری زباله در نقاط مختلف شهر مطرح و مقرر گردید در جلسه ای از معاونت محترم خدمات شهری دعوت بعمل آید و برخی از مشکلات در جلسه مذکور مطرح و چاره اندیشی شود .
*موضوع وجود سگ های ولگرد و مزاحم در نقاط مختلف شهر مطرح و مقرر گردید این موضوع نیز در جلسه ای که با حضور معاونت خدمات شهری تشکیل می گردد ، مطرح و چاره اندیشی شود .
*پیرامون مسایل و مشکلات تردد در کوچه های ملاصدرا ( خیابان میرداماد ) بحث و بررسی گردید و مقرر شد که این موضوع در بازدید شهرداری منطقه دو مورد بررسی قرار گیرد.
*درخواست خانم ...... مالک پلاک ثبتی .... قطعه .. واقع در منطقه دو به شماره .....مورخ .... دبیرخانه شورا مبنی بر رسیدگی به تخلف آقای .... مطرح که پس از بحث و بررسی مقرر گردید ضمن بررسی موضوع توسط شهرداری و کنترل بَر در خصوص اینکه آقای .... برابر ضوابط می سازند یا خیر نتیجه به این شورا ارسال گردد .
*درخواست آقای ...... مالک پلاک قولنامه ای ..... واقع در منطقه 3 به شماره ...... مورخ 19/7/96 دبیرخانه شورا مطرح که مقرر گردید براساس خط بدنه مصوب اقدام و درخصوص میزان در مسیر نیز توافق صورت گیرد .
*درخواست .... مالک پلاک ثبتی ... واقع در واقع در قطعه 5 (منطقه 1) به شماره .... مورخ 19/7/96 دبیرخانه شورا پیرامون محاسبه تراکم جهت مشاعات مطرح که مقرر گردید در جلسه ای از جناب آقای مهندس احمدی معاونت محترم شهرسازی دعوت بعمل آید .
*درخواست خانم .....(ورثه ....) مالک پلاک ثبتی ... واقع در قطعه 4( منطقه 5) به شماره ...... مورخ 15/7/96 دبیرخانه شورا مطرح که پس از بحث و بررسی مقرر گردید ضمن اعمال تخفیف دفترچه بدهی ایشان تقسیط بلند مدت گردد .
*درخواست اهالی خیابان امام حدفاصل حسینیه ارشاد تا باغ ملی ( تقاطع میرداماد ) درخصوص ناکافی بودن علائم و تمهیدات ترافیکی مناسب مطرح و مقرر گردید موضوع در شورای ترافیک مطرح گردد .
*پیرامون مسائل و مشکلات میدان آزادگان بحث و تبادل نظر گردید که مقرر شد موضوع در شورای ترافیک مطرح گردد .
* درخصوص مسائل و مشکلات مطروحه درباره نحوه عملکرد شرکت آب و فاضلاب درخصوص نصب فاضلاب شهر مقرر شد جلسه کمیسیون آبفا برگزار و بعد از آن جلسه ای با آقای امینی رئیس اداره آب و فاضلاب استان برگزار و مسئله پیگیری شود .
*درخواست خانم ... مالک پلاک ثبتی ... واقع در قطعه 4 (منطقه 2 ) مطرح که پس از بحث و بررسی مقرر گردید شهرداری ضمن بررسی اقدام لازم بعمل آورد .
*درخصوص عدم امکانات مناسب پارک گلها واقع در کنار زیرگذر شهروند از جمله عدم وجود سرویس بهداشتی مناسب ، آب شرب و محل شستشو برای مسافرینی که چند ساعتی در مسیر توقف می نمایند و شهروندان مراجعات مکرری در این خصوص به شورا داشته اند بحث و تبادل نظر صورت گرفت که مقرر گردید شهرداری ضمن بررسی و اقدام لازم نتیجه را به این شورا منعکس نماید .
*درخواست خانم ....مالک پلاک ثبتی .......قطعه 3 واقع در منطقه یک به شماره ... مورخ 23/7/96 دبیرخانه شورا مطرح که پس از بحث و بررسی مقرر گردید در اولین پرونده های مربوط به صدور پروانه و یا تسویه حساب با شهرداری نسبت به اعمال مفاد توافقنامه و تهاتر اقدام گردد ضمناً معرفی پرونده با شهرداری می باشد زیرا مالک طی این دوسال توان معرفی شخصی را برای شهرداری نداشته است و نتیجه به این شورا ارسال گردد .
*درخواست آقای ...... به شماره .... مورخ 25/7/96 دبیرخانه شورا مطرح که پس از بحث و بررسی مقرر گردید درخواست ایشان به سازمان تاکسیرانی جهت بررسی و اقدام لازم ارجاع شود .
ختم جلسه: جلسه ساعت 19:30 با ذکر صلوات برمحمد وآل محمد (ص) خاتمه یافت.


+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.