پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

شانزدهمین جلسه رسمی شوراي اسلامي شهر نجف‌آباد

شانزدهمین جلسه رسمی شوراي اسلامي شهر نجف‌آباد یک شنبه (30/7/1396)
 
پس از حمد و ثنای قادر متعال و درود و سلام و صلوات بی پایان بر محمد و آل محمد (ص) شانزدهمین(16) جلسه رسمی شورای اسلامی شهر نجف آباد روز یک شنبه مورخ 30/7/96 ساعت 15:30 با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید آغاز گردید. سپس جناب آقای مهندس گودرزی ریاست محترم شورای اسلامی شهر ضمن عرض سلام وخیر مقدم خدمت اعضاء محترم شورای اسلامی شهر دستور کار جلسه را مطرح فرمودند:
مشروح مذاکرات ، تصمیمات و مصوبات جلسه 16:
*کمیسیون فرهنگی شورا ساعت 15:30 به ریاست جناب آقای آسیابانی آغاز گردید و لوایح مربوط به این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت .
*درخصوص مکانی جهت نمایش دائم بحث و بررسی صورت گرفت و مقرر گردید شهرداری (سازمان رفاهی تفریحی ) مکانی را جهت این امر در نظر بگیرد .
* نامه شماره 2481/54 مورخ 9/6/96 اداره محترم ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد مطرح که با توجه به مباحث مطرح شده با حضور شهردار محترم در صحن علنی شورای اسلامی شهر مقرر گردید شهرداری درخصوص ورزش ، در زیرساختهای ورزشی مانند ساخت اماکن ورزشی و ورزش همگانی بررسی و اقدام لازم بعمل آورد و بودجه اختصاص دهد .
*نامه شماره 904-96 مورخ 25/7/96 روزنامه تیتر یک ، مطرح با توجه به اینکه بودجه فرهنگی قبلاً مصوب شده است ، در سال جاری امکان مساعدت در این خصوص وجود ندارد .
*طرح پیشنهادی آقای مهندس پزشکی در خصوص باند دوچرخه بانوان و فضای سبز طولی در طول کوهستان شمالی نجف آباد مطرح و مقرر گردید برآورد توسط ایشان انجام پذیرفته و نتیجه به این شورا گزارش گردد .
1-نامه شماره 43863/96 مورخ 30/7/96 شهرداری ( به شماره 2609/96 مورخ 30/7/96 دبیرخانه شورا ) با عنایت به انجام اولیه مطالعات قطار شهری و به جهت عدم ایجاد وقفه و تسریع در روند اجرائی این پروژه ملی و نظر به محدودیت زمان جهت برگزاری فرآیند مناقصه و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهرداری و اعلام آمادگی شرکت مهندسان مشاور طرح آفرینان پارس با دارا بودن حسن سابقه اجرایی و توان اجرایی بالا شهرداری در نظر دارد نسبت به اجرای ادامه عملیات مطالعات و تهیه نقشه های پروژه قطار شهری نجف آباد به اصفهان و بالعکس به مبلغ 000/000/300/7 ریال از محل ردیف شماره 310308 اعتبارات عمرانی و از طریق ترک تشریفات مناقصه و واگذاری به شرکت مزبور و همچنین تأمین اعتبار ردیف بودجه فوق از محل افزایش درآمد و پایدار نمودن آن در اصلاح بودجه سال جاری اقدام نماید مطرح که پس از بحث و بررسی مراتب فوق به استناد ماده 4 آیین نامه مالی شهرداریها و اصلاحات بعدی و بند 14 از ماده 71 قانون تشکیلات ، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1375 مجلس محترم شورای اسلامی و اصلاحات بعدی مورد موافقت قرار گرفت و به تصویب رسید .
 
ختم جلسه: جلسه ساعت 18:30 با ذکر صلوات برمحمد وآل محمد (ص) خاتمه یافت.
غائبین جلسه: جناب آقای پور اسماعیلی عضو محترم شورای اسلامی شهر که با توجه به هماهنگی قبلی غیبت ایشان مجاز تلقی می گردد.


+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.