پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

بازدید روز جهانی صنایع دستی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، به مناسبت 20 خرداد روز جهانی صنایع دستی محمد مغزی نجف آبادی  شهردار نجف آباد مجموعه بازدیدهایی به این مناسبت در دستورکار قرار داد.
در این بازدید که با همراهی عیدی محمد طرقی ریاست شورای اسلامی شهر، مهندس مجید پزشکی ریاست شورای اسلامی شهرستان، مهندس حجتی خزانه دارشورای اسلامی شهر، مهندس سلیمانی مشاور شهردار، مهندس فردوسی مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی وورزشی وابراهیم رضایی مدیرارتباطات و اموربین الملل شهرداری نجف آباد صورت پذیرفت ، نخست در محل خانه تاریخی لطفی دیداری با مهندس علیرضا حبیبی رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نجف آباد و مجموعه ایشان صورت پذیرفت که ضمن تبریک این مناسبت بر ادامه همکاری های دو مجموعه شهرداری و میراث در جهت پیشبرد هدف نهایی نجف آباد مقصد گردشگری تاکید شد.


مهندس حبیبی نیز ضمن تشکر از حضور و ابرازلطف میهمانان، عنوان داشت اقدامات مدیریت شهری در زمینه میراث فرهنگی ، تملک خانه های قدیمی جای تشکر دارد و در این مسیر ماهم امیدواریم هم قدم باشیم.
پیگیری و ادامه روند تملک برج های منحصربفرد صفا و موانع و مشکلات این تملک، برنامه های آتی مانند تملک، مرمت و احیا موزه های دیگر در سیر تکوین برندینگ شهری و.. از عمده موارد مطرح شده در این بازدید بود.
بازدید از کارگاه قلمزنی استاد منتظری یکی از اساتید برجسته صنایع دستی نجف آباد و تبریک این روز به ایشان و هنرمندان صنایع دستی شهر بخش دیگر این بازدید بود.

 + 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.