پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

هفتاد و دومین (72)جلسه رسمی شوراي اسلامي شهر نجف‌آباد

شنبه ( 21/3/1401)

پس از حمد و ثنای قادر متعال و درود و سلام و صلوات بی پایان بر محمد و آل محمد(ص)، هفتاد و دومین (72) جلسه رسمی شورای اسلامی شهر نجف آباد روز شنبه مورخ 21/3/1401 ساعت 16 با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید در محل این شورا آغاز گردید . سپس جناب آقای مؤمنی ریاست محترم شورای اسلامی شهر، ضمن عرض سلام و خیرمقدم خدمت اعضاء محترم شورای اسلامی شهر، دستور کار جلسه را مطرح نمودند.
مشروح مذاکرات ، تصمیمات و مصوبات جلسه شماره 72:

*در ابتدای جلسه جناب آقایان امامی شهردار محترم باتفاق کشاورز معاونت محترم برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری در جلسه شورا حضور و به توضیحاتی پیرامون سؤالات اعضاء پرداختند. پیرامون آموزش و مسائل مربوط به پرسنل شهرداری ـ جابجایی مدیران مناطق 2 و 3 و بازنشستگی امور اداری و معرفی آقای ترابی بعنوان مدیر محترم امور اداری که نیروی با سابقه و پر توانی می باشند صحبت شد و در ادامه اعضاء محترم شورا نقطه نظرات خود را مطرح نمودند و تأکید داشتند استفاده از نیروهای متعهد و متخصص بومی در اولویت قرار گیرد.

         ختم جلسه: جلسه ساعت 30/18 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

 + 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.