پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

جلسه کارگروه ماده ۱۸ جهت هماهنگی با مسئولین شرکت های حمل و نقل و سرویس مدارس

 پنجشنبه 12 مردادماه 1402 جلسه کارگروه ماده 18 با حضور رضایی مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نجف آباد، عابدی مدیریت اداره  آموزش و پرورش نجف آباد، محمودیان عضو شورای اسلامی شهر نجف آباد، حسین زاده کارشناس مسئول انجمن اولیا و مربیان و مسئولین شرکت های حمل و نقل و همچنین مسئولین سازمان دانش آموزی در سالن اجتماعات واحد عمران برگزار شد.

تلاش مدیریت حمل و نقل شهری رفع مشکلات گذشته و ساماندهی منسجم سرویس های مدارس است
رضایی مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نجف آباد، با تشریح مهمترین مشکلات سال گذشته در امر جابجایی دانش آموزان و سرویس مدارس از تلاش مجموعه خود در جهت رفع تمامی نواقص و آمادگی آغاز فصل جدید خدمت درخور و با کمترین مشکل به دانش آموزان خبر داد. آماده سازی قرار دادهای جدید و هماهنگی های لازم با شرکت ها و رانندگان برای رفع مسائل و مشکلات سال قبل، نصب برچسب های متحدالشکل و یکسان برای تمامی سرویس ها، برگزاری جلسات متعدد توجیهی ویژه مسئولین شرکت ها و رانندگان سرویس های مدارس، معرفی و ساماندهی رانندگان  و تلاش در راستای سرویس دهی مطلوب سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نجف آباد به دانش آموزان از مهمترین موارد مطرح شده رضایی در این جلسه بود.  

 تعالیم تکمیلی مدرسه در سرویس حمل و نقل اتفاق می افتد
عابدی مدیر اداره آموزش و پرورش نجف آباد ضمن تأکید بر اهمیت انتخاب مسئول و راننده حمل و نقل دانش آموزان در تکمیل مباحث آموزشی و تربیتی، رفتار مناسب، اخلاق دلسوزانه و رعایت اصول حمل و نقل ایمن دانش آموزان را از اولویت های سرویس مدارس و مسئولین حوزه حمل و نقل شهری دانست. وی گفت بر اساس آمار موجود و طبق برنامه ریزی های انجام شده در سال تحصیلی پیش رو نزدیک به ۱۲ هزار نفر دانش آموز  با محوریت سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری جابجا می شوند.
مدیر اداره آموزش و پرورش نجف آباد  شعار طرح امسال سرویس دهی مدارس را نسیم مهر نبوی اعلام کرد و از رضایت دانش آموزان و تأمین رضایت والدین در این مورد را مصداق بارز خدمت به خلق و عبادتی مقبول به عنوان یاد کرد و افزود رفع مشکل دانش آموزان معلول، معضلات فنی سرویس های فرسوده و عدم هماهنگی های سالهای گذشته از مهمترین دغدغه های مسئولین در خدمات رسانی شایسته به فرزندان و آینده سازان جامعه اسلامی است که امیدوارم در سال جاری شاهد رفع موارد مذکور باشیم.

تأمین آرامش دانش آموزان مهمترین اولویت و نقش تأثیرگذار سرویس های مدارس است
شهلا محمودیان عضو شورای اسلامی شهر نجف آباد با تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) پیروی از منش حسینی و به کارگیری معنویت در امور روزمره را عامل اصلی کاهش آسیب های اجتماعی دانست و از ایجاد آرامش و اطمینان خاطر در میان اولیاء و دانش آموزان و نظارت بر عملکرد رانندگان را از مهمترین وظایف شرکت های حمل و نقل یاد کرد. محمودیان آغاز روز دانش آموزان و روند یادگیری آنان را منوط به برخورد بجا و تأمین آرامش و ارتباط مثبت رانندگان سرویس دانست و نگاه دلسوزانه همانند فرزند خویش رانندگان به دانش آموزان را بسیار مهم ارزیابی کرد.

ارتباط مستقیم میان اولیاء و مربیان و شرکت های خدمات رسان از طریق ارسال بخشنامه، ایمنی فنی و نظافت سرویس های مدارس، رعایت زمان بندی از مبدأ تا زمان بازگشت دانش آموزان، لباس یکسان رانندگان، نمره دهی مثبت و منفی در جهت ارزیابی عملکرد توسط مسئولین مدارس با نظرات مستقیم دانش آموزان، رعایت ظرفیت مجاز سرویس توسط رانندگان، نظارت دائم و مجدانه شرکت های طرف قرارداد بر رانندگان خود، و حمایت رانندگان در مباحثی مانند سوخت و لاستیک از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه بود.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.