پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

فرماندار ویژه نجف آباد:

جریان خدمت گره‌گشای مشکلات مردم، نماد قدردانی از توفیق الهی و جلوه شُکر عملی به درگاه خداوند است.

موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد در مراسم بهره برداری و آغاز عملیات پروژه های شاخص و محله محور مناطق پنج گانه شهرداری نجف آباد برگزاری قسمت چهارم جریان خدمت مجموعه مدیریت شهری را توفیق الهی و نماد خدمت رسانی بی پیرایه مسئولین خدوم به شهروندان در شرایط دشوار اقتصادی جامعه دانست.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد موسی مباشری فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد در سخنانی ضمن تقدیر از زحمات تمامی زحمتکشان عرصه خدمت رسانی به شهروندان و تکمیل، آغاز عملیات اجرای و شروع بهره برداری از پروژه های شاخص و محله محور افزود به فاصله کمی از قسمت سوم، قسمت چهارم جریان خدمت با توفیق الهی و تقدیم بیش از ۸۰ میلیارد تومان پروژه حوزه عمرانی خدماتی در مردادماه ۱۴۰۲ به شهروندان مناطق مختلف شهری برگزار می گردد. وی ضمن اشاره به این نکته که مردم به عنوان صاحبان اصلی جامعه و ولی نعمتان کشور، تلاش و جهاد خدمت خدمتگزاران خود را رصد کرده و قدردان اقدامات سازنده آنان هستند افزود امر خدمت به مردم توفیقی ارزشمند بوده که شکر و قدردانی عملی از این موهبت الهی افزایش بهره‌مند سازی اقشار مختلف جامعه از امکانات و خدمات رفاهی اجتماعی است.

مباشری با اشاره به فرمایشات بنیان گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مد ظله) پیرامون امر مقدس خدمت‌رسانی بی پیرایه و خالصانه به صاحبان انقلاب، افزود خدمت زمانی اعتبار خدایی می یابد که از مسیر خلوص و نیت قرب الهی عبور کرده و هدفی جز رضایت خلق خدا نداشته باشد. وی ضمن تجلیل از ریل گذاری و شروع حرکت سازنده جریان خدمت در رویکرد شهرداری نجف آباد، انجام پروژه های شاخص و محله محور در شرایط دشوار اقتصادی حال حاضر کشور را تصمیمی سخت و با ارزش دانست که تحقق قسمت چهارم این جریان خدمت نمونه ای از ادامه این روند امیدبخش است.

فرماندار ویژه نجف آباد با تأکید بر حفظ اعتبار و سرمایه مادی و معنوی مردم در نزد مسئولین  و مدیران شهری، انعکاس صادقانه و ارائه گزارش دقیق از اقدامات و فعالیت های صورت پذیرفته را از مهمترین عوامل افزایش اعتماد شهروندان به خادمین خود دانست و گفت مردم بهترین ناظران عملکرد مدیران شهری هستند و بر اساس روحیه مطالبه گری منصفانه موارد مطرح و عملیاتی شده را به نقد کشیده و انتظار پاسخگویی قانع کننده را حق مسلم خود می دانند. ایشان خاطر نشان کرد مردم در تمامی لحظات حساس و سرنوشت ساز پا به رکاب مسئولین بوده لذا در ارائه گزارش عملکرد و هزینه‌کرد سرمایه های در جریان محق بوده و انجام آن را عبادتی پذیرفته در درگاه الهی دانست.
مباشری از وجود عدالت و توزیع یکنواخت امکانات و تعریف پروژه های جریان خدمت در مناطق دور و نزدیک شهری به عنوان برگ برنده این روند یاد کرد و ابراز امیدواری کرد آغاز به کار عملیات اجرایی، افتتاح و به بهره برداری رسیدن پروژه های قسمت چهارم در راستای رفع مشکلات شهروندان بیش از پیش مؤثر و سازنده باشد.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.