پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

یکصد و چهل دومین (142) جلسه رسمی شوراي اسلامي شهر نجف‌آباد سه شنبه (6/4/1402)

پس از حمد و ثنای قادر متعال و درود و سلام و صلوات بی پایان بر محمد و آل محمد(ص)، یکصد و چهل و دومین (142) جلسه رسمی شورای اسلامی روز سه شنبه مورخ 6/4/1402 ساعت 16 با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید در محل این شورا آغاز گردید. سپس جناب آقای مؤمنی ریاست محترم شورای اسلامی شهر، ضمن عرض سلام و خیرمقدم خدمت اعضاء محترم شورای اسلامی شهر و میهمانان ارجمند ، دستور کار جلسه را مطرح نمودند.
* مشروح تصمیمات ، مذاکرات و مباحث جلسه 142 :

در ابتدای جلسه با دعوت و هماهنگی قبلی آقای مهندس فتحی ریاست محترم اداره محیط زیست و منابع طبیعی شهرستان و آقای اکبران نماینده محترم جهاد کشاورزی شهرستان و آقای احمدی مدیر عامل محترم شرکت پسماند در کمیسیون محیط زیست این شورا پیرامون موضوع "حفظ باغات"  حضور بهم رساندند و آقای احمدی نیز در ارتباط با مدیریت پسماند مطالبی را ارائه دادند  پس از بحث و تبادل نظر اعضاء محترم شورا به بیان نقطه نظرات خود در این زمینه پرداختند .
* طرح پیشنهادی اعضای محترم شورا پیرامون حفظ باغ و گسترش فضای سبز شهر نجف آباد مطرح گردید .
 * در ادامه کمیسیون نخبگان و آینده پژوهی این شورا  با حضور دکتر بدیهی ، دکتر رستگاری و مهندس محمودیان پیرامون دستگاه های تصفیه آب و فاضلاب در محل این شورا برگزار گردید .
*در ادامه به بررسی موارد صحن علنی پرداخته شد .

ختم جلسه: جلسه ساعت 20  با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.