پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

یکصد و چهل ششمین (146) جلسه رسمی شوراي اسلامي شهر نجف‌آباد یک شنبه مورخ (25/4/1402)

پس از حمد و ثنای قادر متعال و درود و سلام و صلوات بی پایان بر محمد و آل محمد(ص)، یکصد و چهل و ششمین (146) جلسه رسمی شورای اسلامی روز یک شنبه مورخ 25/4/1402 ساعت 15 با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید در محل این شورا آغاز گردید. سپس جناب آقای مؤمنی ریاست محترم شورای اسلامی شهر، ضمن عرض سلام و خیرمقدم خدمت اعضاء محترم شورای اسلامی شهر  و میهمانان ارجمند ، دستور کار جلسه را مطرح نمودند.
* مشروح تصمیمات ، مذاکرات و مباحث جلسه 146 :

در ابتدای جلسه آقای خاکسار مدیر عامل محترم سازمان فرهنگی ، اجتماعی ورزشی شهرداری در خصوص برنامه های در حال اجرای سازمان با 11 برنامه سرفصل اصلی و همچنین برنامه ها با مشارکت مردم در مساجد و محلات مختلف شهر اشاره نمودند .همچنین ایشان اشاره¬ای به برنامه های مختلفی که توسط سازمان در مناطق مختلف برگزار شده اشاره نمودند .
جناب آقای امامی شهردار محترم با اشاره به نقش خوب سازمان فرهنگی در اجرای برنامه ها و همچنین به رضایت مندی مردم از برنامه های سازمان اشاره نمودند .
در ادامه اعضاء محترم شورا نقطه نظرات خود را پیرامون برنامه های اجرا شده بیان نمودند ، تقویت برنامه های مساجد و دعوت از افراد با بنیاد علمی بالا و توانمند ، استفاده از ظرفیت سایر دستگاه¬ها ، آماده سازی وسایل ورزشی بوستان¬ها ، نظارت لازم بر برنامه¬های اجرا شده در جهت محتوای برنامه¬ها و استفاده از موسیقی های مناسب در مکان¬های اجرای برنامه – شفافیت مالی برنامه¬های سازمان از مواردی بودند که اعضاء محترم متذکر شدند . آقای خاکسار نیز به پاسخ دهی سوالات مطرح شده توسط اعضاء پرداختند .
*جلسه رسمی شورا با حضور جناب آقایان مباشری معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان - امامی شهردار محترم نجف آباد  - دکتر عیدی معاونت محترم برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی و مهندس محلوجی معاونت محترم شهرسازی در محل شورا برگزار گردید . طرح های جامع و تفصیلی شهر طرح هایی که قبلاً در محدوده بوده و در طرح جامع از محدوده خارج شده اند و در حریم قرار گرفته اند ، بافت فرسوده ، بافت تاریخی ، نبود زمین ملی - نداشتن اراضی با کاربری مجاز در محدوده شهر و عوامل متعددی که تاکنون باعث تخریب باغات شهر گردیده است از جمله موارد مطروحه در این جلسه بود که در

نهایت مقرر گردید شهرداری لیست مشکلات موجود را به صورت مکتوب تهیه و گزارش اقدامات انجام شده را ظرف سه روز به این شورا ارسال نماید .
* در ادامه به بررسی قدرالسهم ناشی از اجرای ماده 101 پرداخته شد و اعضاء محترم شورا به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
* در ادامه نامه ها و لوایح واصله به دبیرخانه شورا مطرح که پس از بحث و بررسی به شرح ذیل اتخاذ تصمیم گردید :

1- نامه شماره 17297/1402 مورخ 29/3/1402 شهرداری (به شماره 929/1402 مورخ 30/3/1402 دبیرخانه شورا )موضوع اصلاح تعرفه بهای خدمات سال 1402 سازمان آرامستان با هزینه¬های واقعی مطرح که پس از بحث و بررسی  مورد موافقت قرار نگرفت و بتصویب نرسید .

2-نامه شماره 20108 مورخ 11/4/1402 شهرداری (به شماره 1032/1402 مورخ 11/4/1402 دبیرخانه شورا) موضوع تعیین تکلیف قراردادهای رفت و روب و جمع آوری زباله مناطق پنجگانه و واگذاری به پسماند مطرح که پس از بحث و بررسی مورد موافقت قرار نگرفت و بتصویب نرسید .

ختم جلسه: جلسه ساعت 20  با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت .+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.