پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

پیام مدیریت شهری در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

حمله روزهای گذشته رژیم اشغالگر صهیونیستی به غزه و کشته شدن زنان و مردان و کودکان بی‌گناه موجب تأسف آزادگان جهان شده است. این جنایت جدید رژیم صهیونیستی که با ترور فرماندهان مقاومت اسلامی فلسطین و کشتن مردم بی‌گناه شکل گرفته، سندی دیگر از ماهیت و خبث ذات این رژیم کودک‌کُش و نژادپرست است.

این جنایات ناشی از عدم شناخت نسبت به ماهیت مقاومت اسلامی و روحیه آزادی‌خواهی موجود در جنش‌های مقاومت است. محک زدن میزان قدرت نهفته در جنبش‌های آزادی‌خواه به واسطه جنایات ناجوانمردانه، یک خطای راهبردی و امری عبث است چرا که فهم نیروی نهفته در بازوان ملت‌های مظلوم از عهده ظالمان و دشمنان انسانیت خارج است.
امت اسلام و ملت ستم دیده فلسطین این روزها راه نجات را باید در رهنمودهای قرآن کریم و نهضت سرخ عاشورا بیابند. نهضتی که قرن‌ها زنده و خروشان به جا مانده تا با تربیت سرداران و سربازانی عاشورایی، وعده الهی در قرآن کریم را عملی سازد، همان وعده آیه ۱۴ سوره مبارکه ابراهیم که خداوند می‌فرماید «وَلَنُسْکِنَنَّکُمُ الْأَرْضَ مِنْ بَعْدِهِمْ ذَلِکَ…»، و قطعا شما را پس از ایشان در آن سرزمین سکونت‏ خواهیم داد.

عبدالرسول امامی شهردار و اسماعیل آخوندی رئیس شورای اسلامی شهر نجف آباد+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.