پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

پاسخگویی در مسیر جریان خدمت

نشست با معتمدین و ملاقات مردمی شهردار نجف آباد و معاونین با شهروندان منطقه یک

دوشنبه هشتم آبانماه ۱۴۰۲

دوشنبه 8 آبان ماه 1402 نوبت دیگری از مجموعه نشست های صمیمی و هم اندیشی شهردار  با معتمدین و ملاقات مردمی با شهروندان منطقه یک نجف آباد در سالن فرزانگان فرهنگسرای خارون و محل دفتر مدیر منطقه یک شهرداری نجف آباد برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد در ادامه نشست های صمیمانه تیم مدیریت شهری نجف آباد در مناطق مختلف و میزبانی از معتمدین شهری در حوزه های گوناگون، منطقه یک شهرداری نجف آباد میزبان فرهیختگان، معتمدین و نمایندگان بخش های عمرانی فرهنگی و خدماتی شهری در منطقه یک و شهروندان بود. در این نشست صمیمی که با حضور عبدالرسول امامی شهردار، خانم محمودیان  و آقایان یوسفی نژاد و آسیابانی اعضای محترم شورای اسلامی شهر نجف آباد، معاونین و مدیران ستادی شهرداری و.. همراه بود، معتمدین  و فرهیختگان حاضر ضمن معرفی و اعلام حوزه تخصصی عملکرد خود، مهمترین دغدغه های حوزه های شهری را مطرح کردند.
پرداخت به معضل ترافیک مرکز شهر، احداث پل هوایی در معابر پر تردد جهت جلوگیری از حوادث، ساماندهی المان های شهری، ساماندهی ناوگان حمل و نقل شهری  و سرویس های مدارس، حل مشکل سگ های بلا صاحب در مناطق حاشیه ای شهر، مشکلات اجتماعی و فرهنگی پارک لاله، تکمیل پروژه های شاخص مانند  پل زندگی و میدان المان نجف، مشکلات حوزه سد معبر و مشاغل مزاحم و .. از مهمترین موارد مطرح شده در این نشست صمیمی بود که با حضور مسئولین و مدیران شهری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
 در ادامه نیز شهروندان با حضور در دفتر مدیر منطقه یک شهرداری نجف آباد مهمترین مشکلات عمرانی خدماتی خود را با شهردار، معاونین و مسئولین مدیریت شهری بررسی شد.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.