پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

با انتخاب شورای اسلامی شهر:

عباس مرادی بعنوان گزینه سی و سومین شهردار نجف‌آباد معرفی شد

سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با برگزاری جلسه شورای اسلامی شهر نجف‌آباد و بررسی نهایی نظرات مختلف پیرامون گزینه‌های مطرح شده، عباس مرادی به عنوان شهردار نجف‌آباد انتخاب و معرفی شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر نجف‌آباد اسماعیل آخوندی رئیس دوره ششم شورای شهر با اعلام این نکته که با توجه به اتمام دوران سرپرستی احمد عیدی در سمت سرپرستی شهرداری نجف‌آباد، شورای اسلامی می‌بایست با توجه عدم امکان تعیین ایشان به عنوان شهردار، پس از بررسی گزینه های مطرح شده، شهردار سی و سوم نجف‌آباد را انتخاب و معرفی نماید.

آخوندی با اعلام این موضوع که صحن شورا از طرق مختلف میزبان بررسی پانزده گزینه از بین افراد دغدغه‌مند خدمت در این جایگاه خطیر بود که پس از بررسی تمامی جوانب دارای اولویت شهر و بحث و تبادل نظر، در نهایت منتخبین مردم در ششمین دوره اسلامی شهر نجف‌آباد چهار گزینه را واجد شرایط کافی و لازم دانستند. وی افزود پس از بررسی دقیق تمامی برنامه‌ها، شرایط و سبقه گزینه ها، عباس مرادی و محمد مغزی جهت انجام مرحله مصاحبه حضوری و اعلام برنامه‌های مد نظر در صحن شورای اسلامی انتخاب شدند و روند مفصل جلسه منظور با حضور اصحاب رسانه و به صورت زنده از درگاه‌های خبری شهرداری و بستر فضای مجازی پرمخاطب نجف‌آباد به اطلاع شهروندان رسید.

 رئیس دوره ششم شورای اسلامی شهر نجف‌آباد در ادامه با اشاره به خواسته مطرح شده توسط محمد مغزی مبنی بر پذیرش این سمت در صورت وجود اجماع نظر تمامی اعضا، و عدم اتفاق آراء، پس از بحث و بررسی مفصل اعضای شورای شهر عباس مرادی دیگر گزینه این مرحله را به عنوان شهردار نجف‌آباد انتخاب و معرفی کرد‌.

اسماعیل آخوندی مدت زمان محدود باقیمانده از زمان تصدی مسند شهرداری و انتخاب یکی از افراد تیم مدیریتی تیم حاضر به دلیل اشرافیت کامل به شرایط مجموعه مدیریت شهری و مناطق پنج‌گانه را از مهمترین شرایط این انتخاب دانست و ضمن تشکر از زحمات بی دریغ احمد عیدی در مدت زمان خدمت به عنوان سرپرست شهرداری، بر ادامه بهره‌گیری از دانش و تخصص ایشان در خدمت رسانی بهتر به شهر تاکید نمود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر نجف‌آباد در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ادای احترم به تمامی افرادی که احساس وظیفه کرده و به عنوان گزینه خود را در معرض انتخاب شورای اسلامی شهر نجف‌آباد قرار دادند تقدیر و  و از زحمات تک‌تک اعضای محترم شورا در این بازه زمانی از برگزاری جلسات متعدد و فشرده تا انتخاب گزینه شهردار خدوم و جهادی شهردار تشکر کرد.

آخوندی در پایان با آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون برای عباس مرادی گزینه انتخاب شده شورای اسلامی شهر در مسند شهردار نجف‌آباد، ضمن تقدیر از تمامی شهروندان فهیم که در این مسیر خادمین خود را همراهی کردند، ابراز امیدواری نمود این تعامل و ارتباط سازنده باعث ارتقا و پیشرفت بیش از پیش شهر و بهبود خدمات رسانی به شهروندان فهیم نجف‌آباد شود.

شایان ذکر است گزینه تصدی سمت شهردار نجف آباد، پس از معرفی شورای اسلامی شهر به استانداری و سپس با تاییدیه وزارت کشور قطعیت می‌یابد.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.