پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

دویست وهفتمین (207) جلسه رسمی شوراي اسلامي شهر نجف‌آباد سه شنبه مورخ 28/01/1403

پس از حمد و ثنای قادر متعال و درود و سلام و صلوات بی پایان بر محمد و آل محمد(ص)، دویست وهفتمین (207) جلسه شورای اسلامی شهر نجف آباد روز سه شنبه مورخ 28/1/1403 ساعت 16:00 در محل شورای اسلامی شهر با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید آغاز گردید . سپس جناب آقای آخوندی ریاست محترم شورای اسلامی شهر ضمن عرض سلام و خیرمقدم خدمت اعضاء محترم شورای اسلامی شهر و میهمانان ارجمند دستور کار جلسه را مطرح نمودند.ایشان مباحثی در خصوصص وقایع اخیر و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان ایراد فرمودند.

مشروح مذاکرات ، تصمیمات و مصوبات جلسه شماره207:
* در ابتدای جلسه، با حضور اعضاء خیریه دیابت جنان و تعدادی از معتمدین آغاز گردید و سپس مدیر عامل محترم انجمن دیابت جنان و تعدادی از معتمدین مطالب وسئوالات را در خصوص مسائل شهر مطرح نمودند و اعضاء محترم شورا نیز به سئوالات ایشان پاسخ دادند.
*در ادامه موضوع ساماندهی میدان امام خمینی (ره) (باغملی ) مطرح و مهندس محمودی معاون محترم امور زیر بنایی و حمل و نقل شهری و مهندس کاظمی سرپرست محترم مهندسی ایمنی و ترافیک به همراه مشاور طرح توضیحات لازم در خصوص طرح ایراد نمودند و به سئوالات و ابهامات اعضاء پاسخ دادند و مقرر گردید در جلسه بررسی طرحها ارائه گردد.
 
ختم جلسه: جلسه ساعت 19 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

غائبین جلسه: جناب آقای آسیابانی عضو محترم شورا وسرکار خانم محمودیان عضو محترم شورا که با توجه به هماهنگی قبلی غیبت ایشان مجاز تلقی گردید .+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.