پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

نشست مشترک شورای اسلامی شهر نجف آباد با فرمانده انتظامی شهرستان

17/2/1401

 به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد اسماعیل آخوندی سخنگوی شورای اسلامی شهر نجف آباد گفت جلسه‌ علنی شورای اسلامی شهر نجف آباد در تاریخ شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با حضور اعضا و میهمانان سرهنگ گوهری فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد و همراهان و امین ایوبی معاون خدمات شهری، علی بابایی مدیر حراست، علیرضا خاکسار مدیر سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد تشکیل شد.

 آخوندی ادامه داد در ابتدای این نشست که با هماهنگی کمیسیون فرهنگی شورا  شکل گرفته بوده قربانعلی مومنی رئیس شورای اسلامی شهر ضمن خوش آمد گویی به حاضران از اعضای شورا خواست تا نقطه نظرات خود را در مورد مشکلات پارک‌ ها بیان کنند.

 وی افزود موضوعاتی نظير عدم رعایت شئونات اسلامی، نا امنی در پارک‌ها، نزاع‌های دسته جمعی، سگ گردانی ایجاد آلودگی صوتی برای همسایگان پارک‌ها از جمله موضوعاتی بود که توسط اعضای شورا بیان شد.

 آخوندی گفت معضلات دیگری همچون وجود تکدی گران در سطح شهر، رفتار های هنجار شکن توسط برخی موتور سیکلت سواران، پدیده دود کردن اسفند در برخی چهار راهها از دیگر مسائلی بود که به آن اشاره شد.

 سخنگوی شورای اسلامی شهر گفت در ادامه فرمانده انتظامی شهرستان در مورد هر یک از موارد توضيحاتي را ارائه کرد همچنین معاونت اجتماعی فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد ضرورت ایجاد یک نمایشگاه دائمی برای ارائه آموزش های لازم به شهروندان را مطرح نمود. که مقرر شد برخي از معضلات با همکاری شهرداری و نیروی انتظامی مرتفع گردد.

 آخوندی در پایان گفت بعد از اتمام این نشست مشترک  کمسیون های فنی و بودجه تشکیل و تعدادی از لوایح ارسالی از طرف شهرداری تصويب شد. تعدادی ازلوایح نیز نیاز به توضیح داشت  که مقرر گردید معاونت های مربوطه در  جلسه آتی حضور یابند.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.