پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

هفتادمین (70)جلسه رسمی شوراي اسلامي شهر نجف‌آباد

دوشنبه ( 9/3/1401)

پس از حمد و ثنای قادر متعال و درود و سلام و صلوات بی پایان بر محمد و آل محمد(ص)، هفتادمین (70) جلسه رسمی شورای اسلامی شهر نجف آباد روز دوشنبه مورخ 9/3/1401 ساعت 17 با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید در محل این شورا آغاز گردید . سپس جناب آقای مؤمنی ریاست محترم شورای اسلامی شهر، ضمن عرض سلام و خیرمقدم خدمت اعضاء محترم شورای اسلامی شهر و تسلیت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) ، دستور کار جلسه را مطرح نمودند.
مشروح مذاکرات ، تصمیمات و مصوبات جلسه شماره 70:

*در ابتدای جلسه آقای مهندس محلوجی معاون محترم شهرسازی باتفاق مشاور طرح تفصیلی در جلسه شورا حضور بهم رساندند. دو قرارداد در سال 97 برای منطقه 2 و در سال 99 برای مناطق 1 و 3 و 4 و 5 نوشته شد و اولین قرارداد در کمیته کار تأیید و در سال 98 اسناد آن تحویل شد و قرارداد دوم نیز در سال 1400 انجام و جهت بررسی نهایی تحویل مناطق شده که تا نیمه تیرماه عودت داده می شود و تا آخر تیرماه جمع بندی آن انجام می شود. مهم ترین معضل اراضی کشاورزی داخل محدوده است که به میزان 2180 هکتار است که تغییر کاربری آن مدنظر بوده است.

*در ادامه آقای مهندس ایوبی معاونت محترم خدمات شهری باتفاق آقای زارعان  سرپرست محترم واحد متوفیات در جلسه شورا حضور و به توضیحاتی پیرامون لایحه شماره 10008/1401 مورخ 29/2/1401 در خصوص افزایش بهاء خدمات آرامستان پرداختند و در نهایت مقرر گردید آقای زارعان هزینه کفن و دفن هر متوفی را به صورت کارشناسی و طبق تورم سالانه و همچنین سازمان شدن آرامستان محاسبه و آن را به شورا اعلام نمایند و در صورت تصویب توسط شورا به صورت شفاف اطلاع رسانی گردد و از این به بعد صورتحساب به مردم بابت تعرفه ها و خدمات انجام شده داده شود.
         ختم جلسه: جلسه ساعت 21 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

 + 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.