پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

نجف آباد در مسیر جریان خدمت/ برگزاری نشست شورای‌عالی سرمایه گذاری در شهرداری نجف آباد

نشست شورای عالی سرمایه گذاری با حضور عزیز خانی نماینده عمرانی استانداری و حضور کلیه اعضا به ریاست عبدالرسول امامی شهردار نجف آباد در شهرداری مرکزی نجف آباد برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد جمشید اسماعیلی مدیرعامل دفتر سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری نجف آباد خبر از برگزاری نشست شورای‌عالی سرمایه گذاری در شهرداری نجف آباد داد و گفت در این نشست پیرامون تکمیل و بهره برداری و مشارکت مدنی سالن های ورزشی اداره آموزش و پرورش و درخواست سرمایه گذار پروژه مشارکتی شهربازی سرپوشیده پارک کوهستان و نحوه مشارکت بخش خصوصی در امور کشتارگاه صنعتی بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

اسماعیلی در ادامه افزود از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه می توان به بررسی مجوز فراخوان اجاره هفت برج خارون و مجوز فراخوان شهربازی پارک فیروزه اشاره کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد در آخر دستور کار این نشست به ارائه ارز یابی اقتصادی پروژه ۱۷ شهریور پرداخته شد و تصمیم گیری های لازم انجام شد.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.