پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

در صحن شورای اسلامی شهر نجف آباد مطرح شد:

حمایت از مردم فلسطین در غزه، مظهر آزادگی و نشانه انسان‌دوستی در شرایط کنونی است

در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر نجف آباد ضمن اعلام حمایت تمام جانبه از عملیات افتخار آفرین طوفان الاقصی، مقاومت و دفاع از جنس تلاش برای آزادی و بقای اسلام را جهادی الهی و امری پسندیده انسانی دانستند.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد یک شنبه 23 مهرماه 1402 جلسه رسمی شورای اسلامی شهر نجف آباد به ریاست اسماعیل آخوندی و با حضور منتخبین مردم و اعضای شورای اسلامی شهر نجف آباد برگزار شد. مرور برخی لوایح مطرح شده مهم هفته گذشته و بحث و بررسی پیرامون «ابعاد و چشم‌انداز عملیات طوفان الاقصی» از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.


 

در ابتدای این جلسه موضوع عملیات طوفان الاقصی مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت. اعضای شورای اسلامی شهر نجف آباد حمایت از فلسطین را نشانه حق‌طلبی، آزادگی، انسان‌دوستی و مسئولیت اسلامی و انسانی دانستند. منتخبین مردم در شورای اسلامی شهر نجف آباد تأکید کردند رژیمی که بنیادش بر ظلم و ستم و خشونت و قساوت است و بر پایه قتل‌عام فلسطینان و غصب سرزمین آنان پدید آمده است، طی سال‌های اخیر با رد قطعنامه‌های مجمع عمومی سازمان ملل به‌عنوان بزرگ‌ترین ناقض حقوق بین‌الملل گزینه‌ای جز دفاع، مقاومت و جنگ برای فلسطینیان باقی نگذاشته است. عملیات فلسطینان حاصل سال‌ها غصب، اشغال، سرکوب، تحقیر، جنایت، نقض حقوق بشر، نادیده گرفتن حقوق بین‌الملل و ناکارآمدی سازمان‌های بین‌المللی در محکومیت قاطع رژیم صهیونیستی است.

اعضای شورای اسلامی شهر نجف آباد ضمن اعلام حمایت از جنبش پرغرور مردم مظلوم فلسطین افزودند: عملیات طوفان‌الاقصی، مقاومتی از جنس تلاش برای آزادی و بقا بود، دفاعِ مشروعِ بازدارنده‌ای که افسانه شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی را نیز باطل کرد. حملات وحشیانه رژیم اشغالگر اسرائیل همراه با قطع آب، برق و غذای مردم نوار غزه نقض اصل اساسی هر حقوق اساسی و قانونی است و لازم است سازمان‌های بین‌المللی همه ظرفیت‌های خود را برای پایان دادن به این جنایت‌های ضد انسانی به‌کارگیرند.

شورای اسلامی دوره ششم نجف آباد با دفاع تمام قد از مردم درد دیده فلسطین که راهی جز مقاومت و عملیات نظامی برای دفاع از خود در برابر رویکرد جنگ‌طلبانه و ضد انسانی رژیم صهیونیستی ندارند، بر حمایت کشورهای اسلامی از تاسیس دولت فلسطین به پایتختی قدس شریف تأکید کرد.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.