پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

میزبانی شهرداری نجف آباد از فرمانده و اعضاء پایگاه چهارم زرهی هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران

دوشنبه 15 آبان ماه 1402 مهندس عبدالرسول امامی به همراه نمایندگان شورای اسلامی شهر و فرمانداری ویژه شهرستان، معاونین و مدیران ستادی مدیریت شهری نجف آباد میزبان هیأت تخصصی متشکل از فرمانده و اعضای منتخب پایگاه چهارم زرهی هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران بود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد مهندس امامی شهردار نجف آباد در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم و ارائه مختصری پیرامون معرفی شهرستان در زمینه های ایثار و شهادت، فرهنگی هنری، صنعتی و اقتصادی و.. نجف آباد را دارای استعدادهای متعدد و چشمگیر دانست که در هر بخش زمینه فعالیت مشترک با تمامی نهادهای فعال و خدمت رسان در عرصه های گوناگون فراهم است. وی با اشاره به افتخارآفرینی های این دیار در مراحل مختلف انقلاب اسلامی مانند جنگ تحمیلی و تقدیم 2500 شهید، ظرفیت فعال و آماده انجام خدمات در این شهر را فراوان و مهیای خدمات رسانی صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارزیابی کرد.

مهندس جعفرزاده معاونت عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه نجف آباد نیز در سخنانی پس از برشمردن پتانسیل های علمی و زیرساخت های تخصصی این حوزه، وجود شهرک های صنعتی و حضور نخبگان علمی و صنعتی فعال در این زمینه ها را فصل مشترک  حلقه واسط و ارتباط دهنده تمامی بخش های تلاشگر  کشور دانست. وی فعالیت پرصلابت این بخش ها و مقابله با تحریم های ناجوانمردانه موجود را مزیت و سند حقانیت این عزیزان دانست و ابراز امیدواری کرد با ورود جدی بخش خصوصی و افزایش سرمایه گذاری اقتصادی در این مهم، زمینه فعالیت متخصصین و اشتغال زایی جوانان بیش از پیش مهیا گردد.

محمد حسن آسیابانی عضو شورای اسلامی شهر نجف آباد وجود نخبگان متعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی را برگ برنده شهرستان نجف آباد دانست. ایشان با برشمردن عرصه های گوناگون فعالیت جوانان برتر کشور مانند اقتصاد، پزشکی و سلامت، کشاورزی و .. میدان افتخارآفرینی و کسب مجوز تولیدات پرثمر را فرا استانی، کشوری و بین المللی دانست که با اندکی حمایت عملی و بسترسازی از این تلاشگران می توان ضمن مبارزه با تحریم های خصمانه موجود، تمامی موانع و کمبودهای زمینه های گوناگون کشور را مرتفع نمود.

سرهنگ نظری فرمانده پایگاه چهارم زرهی هوانیروز با اعلام شگفتی از وجود ظرفیت های شهرستان نجف آباد در عرصه های صنعت، اقتصاد، تولید و صادرات، از کسب افتخارات کشوری و بین المللی به عنوان نشانه حرکت درست مسئولین و جوانان با استعداد نجف آباد در شرایط حال حاضر یاد کرد. وی مجموعه تحت مدیریت خود را پذیرای ارتباط دو سویه و تعامل سازنده در زمینه های فعالیت هر بخش دانست و خاطرنشان کرد کارگاه های تجهیز و تعمیر هوانیروز با محدودیت های بین المللی از فعالیت و خدمات کوتاه نیامده و با حضور جوانان متخصص و انقلابی پرتوان در حال تجهیز زیرساخت های دفاعی منطقه و کشور است که تقویت این راه فقط با تعامل با نخبگان داخلی و صنعتگران متعهد شهرستان نجف آباد عملی و میسر می گردد.

بازدید از بنیاد نخبگان شیخ بهایی نجف آباد و معرفی تولیدات، دستاوردها و افتخارات کسب شده جوانان نخبه نجف آبادی در حوزه های متعدد، حضور در شهرک های صنعتی و بازدید میدانی از کارخانجات، تجیزات و ظرفیت های مختلف صنعتی و آشنایی با رسته های متعدد موجود در شهرستان نجف آباد از دیگر بخش های این میزبانی بود.+ 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.