پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

پیام مدیریت شهری بمناسبت روز شوراها

أَمْرُهُمْ شُورَى بَيْنَهُم
شوراها از مظاهر مشاركت مردمى و براى تسهیل امور مردم است. مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

نهم اردیبهشت ماه روز ملی تشکیل شوراهای اسلامی نقطه عطف مشارکت مردم در اداره امور جامعه و نمادی از وحدت و مشارکت  آنان در آبادانی و تسهیل روند اجرای برنامه های شهری و روستایی است.  شورای اسلامی شهر نماد اصلی و مهم مشارکت مردم در تعیین سرنوشت شهر و شهروندان است که تمامی جوانب اداره شهر و تامین نیازهای مختلف عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهروندان را تحت تاثیر قرار می دهد. به طور یقین در نظام شوراها، مشارکت در اداره امور شهر بخصوص تدوین چشم اندازها و خط مشی های محلی نقش قابل توجهی دارد که نظارت و تصمیم گیری بر عملکرد و دفاع از حقوق شهروندان از وظایف این نهاد است. از این رو "روز شوراها" فرصتی است تا از تلاش های ارزنده خادمان مردم در شورای اسلامی که یک نهاد مدنی اجتماعی بر خواسته از بطن جامعه است و همواره در پی احقاق حق و توسعه و عمران و آبادانی شهر می باشد قدر دانی نمود.
نهم اردیبهشت سالروز صدور فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل شوراهای اسلامی را که بنام روز شورا نامگذاری گردیده است. اینجانب فرا رسیدن این روز با شکوه را به همه ی اعضای محترم دوره ششم شورای اسلامی شهر نجف آباد  که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر تلاش می نمایند و با امانت، کفایت، درایت، کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند و در جهت بالندگی، شکوفایی، عمران و آبادانی شهر قدم برمی‌دارید، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

احمد عیدی سرپرست شهرداری نجف آباد

 + 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

© تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری شورای اسلامی شهر نجف آباد محفوظ است/ هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.